KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13712041
nr 1371 2041
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Akvarell, "Paris", Signerad. Bladets mått: 75x57 ca
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:03:17
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.900 kr
2.200 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm